24 зустрічі для молоді

З 24 травня по 15 липня у Івано-Франківську в рамках проєкту “Запровадження мобільної молодіжної роботи в громадах Львова, Івано-Франківська, Луцька, Нововолинська, Кременчука з дітьми та молодими людьми переселенцями, що перебувають в цих громадах”, було проведено 24 змістовні зустрічі.

Основною метою проєкту було: надати психологічну підтримку дітьми та молодими людям ВПО, допомогти адаптуватися в громади та реалізувати власні ідеї, навчитися основам проєктного менеджменту, підвищити рівень навиків комунікації, ораторського мистецтва, тайм-менеджменту та ін.

В Івано-Франківську проєкт було реалізовано Департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради на базі 11 Ліцею, за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. У проєкті взяло участь 38 учасників, віком від 14 до 18 років, з них 45 % ВПО з Запорізької, Сумської, Херсонської, Луганської та Київської областей.

На останній зустрічі учасники сформували перелік основних потреб молоді, які може задовільнити міська рада, зазначали ключові моменти проєкту та найцінніші для них заходи, а також мали нагоду поспілкуватися та почути слова підтримки і мотивації від міського голови Руслана Марцінківа і директора Департаменту Віталія Матешка.

“Ми вважаємо проєкт успішним, оскільки на останній зустрічі одразу 5-ро учасників висловили бажання стати волонтерами та продовжити навчатися, розвиватися і разом з нами реалізовувати свої ідеї на благо молоді Івано-Франківської громади” – підсумувала Мар’яна Циганин, начальник відділу молодіжної політики Департаменту.