Розпочинається прийом заявок на отримання стипендій для спортсменів

До уваги спортивної громадськості Івано-Франківської територіальної громади! Оголошується прийом заявок на отримання стипендій міської ради з олімпійських та неолімпійських видів спорту!

Нагадуємо, що відповідно до рішення сесії міської ради стипендії призначаються 20 спортсменам з олімпійських та 10 спортсменам з неолімпійських видів спорту, за результатами виступів в змаганнях за попередній рік. Переглянути положення Ви можете за посиланням.

На здобуття стипендії можуть бути висунуті наступні кандидатури спортсменів:

– чемпіони України;

– срібні та бронзові призери чемпіонатів України серед дорослих з олімпійських видів спорту за умови зарахування спортсменів до складу збірної команди України з видів спорту;

– срібні призери чемпіонатів України серед молоді з олімпійських видів спорту за умови зарахування спортсменів до складу збірної команди України з видів спорту;

– чемпіони та призери чемпіонатів Європи та світу.

Обов’язковою умовою для одержання стипендії є реєстрація місця проживання спортсмена на території Івано-Франківської міської територіальної громади.

Перелік необхідних документів:

– клопотання про призначення стипендії спортсмену від органу, що подає кандидата;

– заява про згоду на збір та обробку персональних даних спортсмена;

– витяг з протоколу змагань, що свідчить про дані досягнення спортсмена, завірений печаткою органу, що подає;

– копію паспорта або ID-картки, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків та документ, що підтверджує місце реєстрації спортсмена.

Заявки приймаються до 31 грудня. Документи надавати до Департаменту молодіжної політики та спорту (вул. Грушевського, 21, каб. 813, відділ спорту).