В ІФ МЦ “Рух” відбулось успішне завершення проєкту Урбан рух «У міста є Я»

В Івано-Франківському молодіжному центрі “Рух” відбулось успішне завершення проєкту Урбан рух «У міста є Я», який мав на меті сприяти об’єднанню активної молоді в українських містах та громадах для якісних змін міського середовища.

Що таке Урбан рух?
Урбан рух «У міста є Я» – це ініціатива, що покликана формувати знання про функціонування міст та надавати інструменти залученості у міські процеси. Місія проєкту полягає у розвитку свідомої активної позиції української молоді через навчання та практичні навички з розвитку міського простору.

Проєкт мав на мені розвинути лідерство в урбан русі серед молоді, стаючи активатором ініціатив та якісних змін у кожному куточку України. Через програму була надана можливість молодим людям реалізовувати свій потенціал та долучатися до створення комфортного, сталого та щасливого міста.

У межах проєкту учасники відвідали 11 занять на різноманітні теми урбаністики, зокрема:
– Місто та його якості
– Щастя у місті
– Сталий розвиток
– Забудова міста
– Екологія міста
– Бюджет міста та партисипація
– Доступність і безбар’єрність
– Спадщина міста
– Бізнес у місті та партисипація
– Безпека у місті
– IT стартапи для міста

Завдяки активній участі молодь змогла реалізувати численні ініціативи, що сприяли покращенню екологічної ситуації. Кожен учасник отримав цінні знання та навички, які тепер можуть бути використані для подальших позитивних змін у їхніх громадах.

Проєкт Урбан рух «У міста є Я» продемонстрував, що українська молодь готова до змін та має потенціал для створення кращого майбутнього для своїх міст.

https://linktr.ee/ifyc_rukh